Obserwatorzy ♥

piątek, 13 kwietnia 2012

Inspiracje ♥

Dzisiaj piątek 13-tego. Jaki jest u was? Pechowy? 
U mnie - dzień jak co dzień (3 sprawdziany, 2 kartkówki...).

Piszę dzisiaj, bo w weekend czeka mnie sporo pracy i nauki nie będę miała kiedy opublikować nowego postu, a nie chcę zaniedbywać bloga, a przy okazji was.  

Dziękuję, że odwiedzacie tego bloga i go czytacie. To dla mnie wiele znaczy. Bez was nie byłoby sensu publikować tu postów. 
Tylko mam do was wielką prośbę - wiem, że czytacie moje posty i odwiedzacie bloga, ale proszę was, gdy już tu jesteście zostawiajcie po sobie komentarze. 
Jest mi bardzo miło, gdy widzę, że ktoś zostawił mi coś od siebie. Uwielbiam to ♥

Wspomniałam, że w weekend nie będę mieć czasu... Spowodowane jest to... Tak znowu szkołą ! Otóż w następnym tygodniu mam 9 sprawdzianów, 4 kartkówki + z każdego przedmiotu jak zawsze pytają... Nie wiem jak to ogarnę w dwa dni... Pewnie w tygodniu w ogóle się nie wyśpię i będę siedziała po nocach do 2 ewentualnie do 3 nad ranem ;( No cóż nigdy wcześniej nie pomyślałam, że w liceum będzie AŻ tak ciężko ! Pociesza mnie fakt, że moje liceum jest połączone z gimnazjum, a jak zapewne wiecie za dwa tygodnie 3 klas-iści piszą egzamin i jako nieliczni mamy wtedy wolne ! Tak - trzy dni wolnego (24, 25, 26 kwietnia)... na naukę ;/ Później kolejne dni wolnego: weekend majowy, matury. Kocham to ! Tylko już nauczyciele zapowiedzieli, że nam co nieco zadadzą, żebyśmy się nie nudzili. Muszę więc tylko przeżyć następny tydzień i będzie dobrze. Za tydzień - 21 kwietnia - u mnie w szkole są dni otwarte dla gimnazjalistów (3 klasa),  którzy już w tym roku od września będą uczęszczać do wybranych przez siebie szkół. Jeszcze pamiętam jak niecały rok temu też stałam przed tym wyborem, a już za 75 dni skończę 1 klasę liceum. Tak za 75 dni WAKACJE (oczywiście nie odejmując wolnych dni, które i tak nie są dla mnie wolne tylko pełne nauki grrr). Za to maturzyści już 27 kwietnia mają koniec roku. Później tylko matura i najdłuższe wakacje w życiu... Ajjjś trochę im zazdroszczę tego wolnego, ale z drugiej strony muszą napisać najbardziej stresujący egzamin w życiu ;/

Trochę się rozpisałam, ale myślę, że chociaż kilka osób przeczyta mój pogląd na różne sprawy oraz to co u mnie słychać i co się dzieje... Dobrze już starczy tego, bo jestem zmęczona, ale muszę jeszcze wytrwać, aby obejrzeć Got to Dance. A później się kąpię i szybciutko spać, bo jestem wykończona.

                          Kolejne inspiracje dla was, aby notka nie była tak bardzo nudna... ✄  ✄  ✄ ✄  ✄  ✄

7 komentarzy:

 1. Świetne inspiracje, trzymaj się;) M.

  OdpowiedzUsuń
 2. genialne inspiracje! aż mam ochote iśc na zakupy!:))

  OdpowiedzUsuń
 3. cudowne inspiracje! Włosy i telefon, mm <3

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne zdjęcia ;) dodaję do obserwowanych i zapraszam do mnie http://alessa-19.blogspot.com/ liczę na rewanż, pozdro ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniałe inspiracje :)
  Obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 6. nie ma nic lepszego niż dobre inspiracje :)

  OdpowiedzUsuń

♥ Dziękuję wam za każdy komentarz! ♥

PROSZĘ NIE TWORZYĆ ZBĘDNEGO SPAMU W KOMENTARZACH !!!