Obserwatorzy ♥

wtorek, 10 kwietnia 2012

Inspiracje ♥


Bardzo was przepraszam za długą nieobecność... Musiałam odpocząć i zregenerować siły przed kolejnymi zmaganiami w szkole. Jestem załamana i wkurzona, że jutro już muszę wracam do szkoły i do nauki... Brrrr, pocieszam się jedynie tym, że nie tylko ja. 

Jak tam po świętach? Osobiście nie przepadam za Wielkanocą, ale cieszyłam się na te święta - bo w końcu wolne od szkoły i trochę odpoczynku. Dobijał mnie już marzec (po feriach), bo nie było żadnych wolnych dni (bo soboty i niedziele się dla mnie nie liczą, bo i tak jestem zawalona nauką i siedzę w książkach). W święta się strasznie objadłam - mam małe wyrzuty sumienia, ale już dzisiaj czuć wiosnę i niedługo zacznę sobie jeździć na rowerze i rolkach (trochę więcej ruchu), choć martwię się, że nie będę mieć na to czasu... 

Jak już wspomniałam od dzisiaj czuć WIOSNĘ - nareszcie. Nie lubię tzw. "przejściówek" (czyli wiosny i jesieni), ale w tym roku bardzo mnie cieszy jej nadejście - to znak, że coraz bliżej do lata. 
P.S. Do WAKACJI / końca roku szkolnego (wraz z sobotami, niedzielami i wolnymi dniami) zostało 79 dni !!!

Początkowo miał to być post na szybko, bo mam masę lekcji i nauki na jutro, ale jakoś bardzo się rozpisałam ;D Jutro mam na szczęście tylko jeden sprawdzian (z j.angielskiego) i może jakoś dam radę. Za to w piątek "13" mam, aż trzy sprawdziany. Nie jestem przesądna, ale myślę, że może mi źle na nich pójść.

Nie przedłużam już i zapraszam do obejrzenia moich inspiracji:

3 komentarze:

  1. moc cudownych inspiracji, większość chętnie widziałabym w mojej szafie ;)    www.perfection-and-harmony.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

♥ Dziękuję wam za każdy komentarz! ♥

PROSZĘ NIE TWORZYĆ ZBĘDNEGO SPAMU W KOMENTARZACH !!!