Obserwatorzy ♥

niedziela, 19 maja 2013

Inspiracje + ogłoszenia :)Tak kochani żyję !!! 

Dostałam od was maile z pytaniami co się ze mną dzieje... Otóż znowu odezwały się problemy z internetem, ale jak wiecie raz jest lepiej raz jest gorzej. Wynika, więc z tego, że teraz będą te "lepsze dni". Powracam do was z zapałem i chęcią nadrobienia wszystkich zaległych postów, które planowałam opublikować. Zdjęcia obrobione - czekają na publikację. Ponadto mam jeszcze zdjęcia dwóch stylizacji w scenerii zimowej i jestem ciekawa czy chcielibyście je zobaczyć - mimo iż na dworze pogoda typowo letnio-wakacyjna...
Przerwa ta pokrzyżowała mi trochę plany, ponieważ miałam trochę czasu i byłabym wstanie na bieżąco/regularnie publikować posty. Teraz jednak czasu znowu jak na lekarstwo, bo w szkole szał sprawdzianów i kartkówek przed końcem roku (do którego jeszcze daleko, ale mam nadzieję, że czas szybko zleci). Mimo tego będę uwijać się szybciej niż kiedykolwiek, aby publikować regularnie posty.

Dlatego oświadczam, że z dniem dzisiejszym wracam do żywych i zabieram się do roboty, dlatego zachęcam do zaglądania, bo w końcu coś się tu będzie działo !!!

Dzisiaj mam dla was post z inspiracjami, które cieszą oko i pozwalają choć na chwilę zapomnieć o codziennych trudach i obowiązkach. Ja tym czasem zmykam dalej do książek (siedzę w nich od piątku wieczorem - efektów chyba nadal brak...).


6 komentarzy:

 1. Trzymaj się i pisz regularnie, bo czekam z niecierpliwością na kolejne posty ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Laski mają co pokazać :) ale KOtek jest przecudny!

  OdpowiedzUsuń
 3. hej :)
  dziękuję bardzo za dodanie mojego bloga do obserwowanych, ale z dniem 1go lipca Google zamyka tę opcję. zapraszam do obserwacji przez Bloglovin' lub dodania do kręgu Google + bo niedługo tylko tak będzie można odwiedzać ulubione blogi.
  pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymaj się i pisz regularnie, bo czekam z niecierpliwością na kolejne posty ;)
  high-low dresses

  OdpowiedzUsuń
 5. Aww take us to the beach straight away. Sea, Air & Sun!
  All the best from charming Berlin,

  Jana & Vanessa

  OdpowiedzUsuń

♥ Dziękuję wam za każdy komentarz! ♥

PROSZĘ NIE TWORZYĆ ZBĘDNEGO SPAMU W KOMENTARZACH !!!