Obserwatorzy ♥

wtorek, 7 lutego 2012

Kilka słów...

Wiele osób pisze mi w komentarzach, że chcą zobaczyć pierwszą stylizację na blogu. Ja bardzo chętnie ją opublikuję, gdy tylko będę miała "warunki" do tego.

Jak już wspominałam mój aparat odmówił mi posłuszeństwa, przez co jestem zmuszona do robienia zdjęć telefonem. Więc nawet nie mam jak robić zdjęć dobrej jakości... Muszę kupić nowy, ale na razie jestem bankrutem, bo kupiłam to i owo ;D
Druga sprawa to brak czasu. Na prawdę mam go niewiele. Szkoła, basen, nauka, znajomi... Gdy mam już troszkę wolnego czasu to chcę odpocząć, bo oprócz bloga mam też normalne życie jak każdy z was.
Po trzecie jest jeszcze bardzo zimno na dworze. Zdjęcia robione w domu nie są tak ładne jak te, wykonywane na dworze.
Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze kilka spraw, ale już nie będę wam o nich pisać.

Więc chciałam was prosić o cierpliwość i wyrozumiałość. Bardzo się cieszę, że jest tu was tyle i że czytacie mojego bloga. Dodajecie mi skrzydeł i motywacji do działania. 

Ostatnio skarżyliście się również, że na blogu publikuję zbyt wiele inspiracji... Nie wiem, może faktycznie jest ich za dużo, ale jak mam "doła" to one poprawiają mi humor.
To może wy macie pomysł jak urozmaicić ten czas na blogu zanim zaczną się na nim pojawiać stylizacje??? Piszcie w komentarzach.

A na poprawienie samopoczucia: 
Lana Del Rey - This Is What Makes Us Girls
2 komentarze:

♥ Dziękuję wam za każdy komentarz! ♥

PROSZĘ NIE TWORZYĆ ZBĘDNEGO SPAMU W KOMENTARZACH !!!